بدرقه محرم ..

اشک در چشمان آسمان حلقه زده است . سال هاست زمین بغض خود را فرو می خورد و درونش پر از آتش است . فقط تلنگری دیگر باعث فوران این بغض فروخورده خواهد شد. فراتش از شرم به سرعت می دود تا نگاهش به نگاه علقمه گره نخورد . هنوز بوی دود از بیابان به مشام می رسد .

ظهر ها خورشید از بهت،خیره خیره به زمین می نگرد . انگار بعد از این سالها هنوز روز واقعه را باور نکرده است . عصر که می شود آن قدر تلخ نگاهش را از روی زمین بر می دارد که اندوهش در هوای غروب منتشر می شود . این جا هر روزش روز واقعه است . این جا هنوز گوش بیابان از ندای "هل من ناصر ینصرنی" زنگ می زند و پشت زمین از ناله "انکسر ظهری" تیر می کشد . در شیار ذهن هر نخل بر ساحل علقمه صدای فریاد "یا اخا ادرک اخاک" حک شده . این خاک هنوز بوی یاس می دهد . گوش هنوز در حسرت شنیدن آخرین "لاحول ولا قوه الا بالله" وامانده است ... هرکجا بنگری "هیهات منا الذله" در ذرات وجود حس خواهی کرد ..

دل به بدرقه محرم می آید !
صدای زنگ کاروان آفتاب به گوش می رسد ...

سلام خدا بر حسین (ع) و یارانش ..

/ 48 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زیتون

با ياد زيباترين روزهاي سرد زمستان 57 بود که زمين دبستان رفاه به گامهاي استوار رهبر فقيد انقلاب گرم و بهار ميهمان دلهاي مردم ايران شد . گويي دبستان رفاه اين بار مدرسه همه ايرانيان بود و همه ايران مدرسه . و چه کسي مي دانست آنکه روزي رفاه را به قدمهاي سبز و آسمانيش گلباران نمود خو راهبر اين مردم گردد .... پس تاريخ را دوباره صفحه به صفحه مرور کرديم و گفتيم بياييد تا با هم نظاره گر روزهاي گذشته مان باشيم، آن روزهايي که هويت ما را رسميت بخشيد منتظر قدمهاي سبز شما هستيم ساعات بازديد از نمايشگاه 15 الي 18 از تاريخ 16 بهمن الي 24 بهمن ماه مکان : ( ميدان بهارستان - خيابان مردم - کوچه ندايي پور- درب جنوبي دبستان رفاه )

محمد حسین

سلام. و هنوز صدای، هل من ناصر ينصرنی، مولا به گوش می رسد و نه اين بار برای خود که برای فرزند غريبش. اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و جعلنا من اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه. التماس دعا.

حکمت تازيانه

سلام عليکم.قالب شما بسيار زيبا شده.ايام شهادت ارباب بی کفن حسين (ع)را خدمت شما تسليت عرض می نمايم ان شاالله اين عرض ادب به ساحت اهل بيت (ع)مورد قبول باشد.يا حسين(ع)

abre_no_bahar

بسم الله الرحمن الرحیم....ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین به ساحت مقدس آقا امام زمان(عج) و همه شیفتگان و دوستداران اهل بیت و ایِمه اطهار تسلیت باد....یا مهدی تو را به غمهای عمه تون خانوم زینب سلام الله علیها بیا.....یا اباالفضل...التماس دعا در این ایام برای ظهور یگانه منجی عالم فراموش نشه دوستان....یا مهدی ادرکنی... تمام آسمانم وقف غم هایتان , زینب گرفته نام غم , زغم هایتان , زینب ودر شما صبر به حیرت مانده است سکوت هم ساکت ز فریادتان , زینب یا علی مدد...................

سوشیانس

يا محبوب .... سلام .... محرم رو تسليت ميگم خدمتتون. انشا الله که بتونيد و بتونيم ازش بهره لازم رو برداريم. آمين .... سبز باشيد.

حسن

اللهم انی اعوذ بک من کرب وبلا...

مسافر

سلام.....فرا رسيدن ايام سوگواری حسينی رو بهتون تسليت عرض می کنم...اميدوارم از اين ايام استفاده ی لازم رو ببرين و ممنون ميشم منم از دعای خيرتون محروم نکنين......بروزم....خوشحال ميشم سر بزنين.......موفق باشيد.....التماس دعا.......ياعلی

k00hneshin

كربلا يعني چو گل افروختن.. پيش آب از تشنه كامي سوختن كربلا يعني فغان و زمزمه ...........خنجرو حنجر،نگاه فاطمه كربلا يعني قلم ،يعني كتاب...پيكر قرآن و زخم بي حد و حساب

محمد کاظم خدابخشی

سلام .به کوری چشم سجاد.اقای کمالی چه وبلاگ خوبی دارید.خدا کنه بقیه هم یاد بگیرند.....