آدينه که می شود...

 ej_26_mahdi11.jpg

بارالها! چگونه باور كنم نبودنش را وقتي كه محبت دستي نوازشگر در تار و پود وجودم ريشه مي دواند چگونه باور كنم سكوت درياي چشمهايم را وقتي كه قايق مهربانيش بي ناخدا در اوج آسمانها به پيش مي رود.

آدينه كه مي شود قاصدكهاي دلم را روانه آستان دوست مي كنم تا پيام آور حضور صدفي باشد كه يازده مروايد سبز را با خود به همراه دارد. وقتي كسي نيست كه درد آشنايم باشد فرشته اي پيدا مي شود تا در خلوت شبهاي تار تسلي بخش خاطرم باشد. هنوز ستاره اي بي نورم كه در انتظار شعاعي از خورشيد لحظه شماري مي كنم. كويري در انتظار آبم و حتي درياي اشكهايم كويرتف زده وجودم را سيراب نمي كند. از ستارگان آسمان سراغ مي گيرم و چون پرنده اي عاشق گمگشته ام را درميان فرشتگان آسمان مي جويم.

با من بگو چگونه از رويش ياس ها بگويم ، وقتي كه نرگسي هاي چشمم در انتظار آمدنت سوسو مي زنند. هر شب با ياد تو به خواب مي روم و صبح در انتظار ... مي دانم كه مي آيي و غبار غم و اندوه هزاران ساله را از قلبهاي خسته مان مي زدايي و اشكهاي زلالمان را از گونه هايمان برمي چيني. مي آيي و ضريح گمشده ياسي كبود را نشانمان ميدهي و مسيح مريم را با خويش همراه مي سازي . مي آيي و صندوقچه موسي را برايمان مي گشايي و آنگاه در كنار كعبه عشاق سر بر آستان بندگي خدايي مي سايي كه آمدنت را به منتظران و مستضعفان جهان وعده داده بود. مي آيي و در فراسوي نگاه منتظرمان، قلبهاي كوچك و اميدوارمان را به هم پيوند ميدهي و آن روز، روز شادي چشمهاي منتظري است كه عاشقانه مي گريند و به سويت بال و پر مي گشايند.

ممنون از مطالب زيبايی که آقا سجاد به من هديه کردند (صاحب وبلاگ منتظر کوچک)

/ 24 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بي دل

چشمه ي حرفهايم جريان به بالا دارند... ديگر دشتها سيراب شده اند!!!!!.... بايد به صخره آبي رساند!!! دل من آن صخره ست... التماس دعا...

محمد (ساده و صميمي)

بنام خدا، سلام، اللهم عجل لوليك الفرج، ... /// سر نمي زني؟ شايد سر زدي ولي پيغام نگذاشتي. به هر حال موفق و مؤيد باشي. ياحق.

ياس

داداش سجاد عزيز .. لطف شما هميشه شامل حال ما بوده .. داداشی ممنونم ازت ..

دوست جون

ياس عزيز سلام خوبی نازنين برای پست بالايی نميشه کامنت گذاشت نازنين من به ياد شما هستم اون پستی که نوشتی بای کامنتهاش رو چک کنی متوجه ميشی و برای بقيه هم که نميدونستم برگشتی به هر حال اگه تاخيری از جانب من بوده متاسفم پست بالاييت بی نظير بود و از خوندنش لذت بردم اميدوارم سرلوحه ی ما برای امر ازدواج قرار بگيره برات بهترين ها رو ارزو ميکنم

سید محمدرضا هاشمی

سلام عليکم .عضر می خواهم که دير خدمت شما رسيدم . متالب بسيار زيبا دل نشينی نوشتيد .. موفق باشيد التماس دعا

الماس

سلام براي فرج مولا دعا كنيد التماس دعا بمن هم سر بزنيد

نيما

سلام... الهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خاله زهرا

از اينکه به من سر زديد خيلی خوشحال شدم .ممنون .راستی وبلاگ قشنگی داريد .مطلبتو نرا هم خوندم .انشاءالله همه ما طوری رفتار کنيم که آقا از ماراضی باشه.بيشتر از پيش موفق باشيد.

hasti

salam nemidoonam baraye shomaha bayad khoshhal bood ya narahat age ye zare be harfaye rahbaretoon be jaye in hame haan kardan darbareye vahdate mosalmoona goosh midadin vaze ma alan behtar az in bood lotfan movazebe harf zadanetoon bashin