">فن آوری صلح آمیزهسته ای - حریم یاسفن آوری صلح آمیزهسته ای

۱۳۸٤/٦/٩دستیابی ایران به فن آوری صلح آمیزهسته ای نمادی از توانایی وعظمت تاریخی ملت بزرگ ایران است وایالات متحده وسه کشور ارو پایی نباید در مقابل این خواست ملت بزرگ ایران ایستادگی نمایند .

در شرایطی که بازرسی ها وبررسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی به صراحت نشان از عدم هرگونه انحرافی به سوی اهداف نظامی وغیر متعارف در فن آوری صلح آمیزهسته ای ایران دارد برخورد با معیارهای دوگانه وتبعیض آمیزبا ملت بزرگ ایران نابخشودنی است .

هیچ ایرانی که دلش برای ایران باعظمت وپرافتخار می طپد ازاین دستاورد بزرگ علمی که حاصل تلاش ها وزحمات فرزندان وهموطنان همیشه خلاق وتاریخی کشور همواره سربلند ایران است چشم پوشی نخواهد کرد .همبستگی ملی وغرورآفرین ایرانیان دراقصی نقاط دنیا درحمایت از این پیشرفت تاریخی همچنان نام ایران وایرانیان را در قله های اندیشه وخلاقیت جاودانه خواهد ساخت .

سه میلیون ایرانی درخارج ازکشور همانندهمبستگی بزرگ ایرانیان درتغییرنام خلیج فارس توسط موسسه نشنال جغرافی،تجربه موفق دیگری خواهد بود که با ارسال ایمیل و بیان خواسته های ایرانیان به نمایندگی های سه کشور اروپایی و ایالات متحده و نیز اقدامات مدنی ایرانیان در این کشورها، می تواند خواست واقعی ایرانیان طالب مجد و عظمت را صرف نظر از هر گونه گرایش سیاسی و اعتقادی نشان دهد.
به امید موفقیت روز افزون ایران زمین

برای امضا اينجا را کيليک کنيد ...

جمعه ۱۱ شهريور ۱۳۸۴

عيد مبعث بر عاشقان مبارک ... اللهم صل علی محمد و آل محمد