">نهم ربیع الاول - حریم یاسنهم ربیع الاول

۱۳۸٤/۱/٢٩ السلام علیک یا ابا صالح المهدی

سلام
روز نهم ربیع و آغاز ولایت حضرت ولی امر صاحب الزمان (غدیر ثانی) رو به همه دوستان تبریک میگم ..
تو مطلب قبلیم یه کم گنده گنده صبحت کرده بودم که بضیا خورده گرفتند .. خب باشه ..  این دفعه راحت تر، روانتر و برای اینکه همه بخونن سعی کردم خلاصه صحبت کنم ..
یه تحقیقی تو این چند روز داشتم انجام میدادم از خیلی از افراد که آیا لعن بر خلیفه اول و دوم و سوم جایز است یا خیر .. خب بعضیا میگفتن نه چرا لعن کنیم، ما چیکار داریم .. (که تقریبا آمار زیادی بودن !!! حتی بعضیا!!)  خب از اون طرف هم بعضی دیگه میگفتن صد در صد صحیحه و ثواب داره و ...

قال الله تعالی : همانا کسانیکه خداوند و رسولش را اذیت میکنند، خداوند آنها را در دنیا و آخرت لعنت کرده و عذاب دردنانکی برای آنها فراهم نموده. (احزاب 58)
قال رسول الله (ص) : فاطمه پاره تن من است، هر کس او را اذیت کند مرا اذیت کرده و هر کس مرا اذیت کند خدا را اذیت کرده است . (صحیح بخاری. ج 5)
حضرت فاطمه زهرا (س) به آن دو نفر(اولی و دومی) فرمودند : بخدا قسم که شما دو نفر مرا اذیت کردید . (بحار - 171.43)
پس آنها که حضرت فاطمه زهرا پاره تن پیامبر را اذیت کردند، حضرت رسول اکرم (ص) و خداوند را اذیت نموده اند پس خداوند هم آنان را لعنت نموده اند ..
و فرازی از زیارت عاشورا :
اللهم خص انت اول ظالم بالعن منی وابدا به اولا، ثم العن الثانی و الثالث و الرابع اللهم العن هم جمیعا .
امام صادق میفرمایند : ما طایفه بنی هاشم به بزرگ و کوچکمان امر می کنیم که آن دو نفر (اولی و دومی) را سب نموده و از آنها بیزاری جویند . (بحار الانوار - 323.47)
و  نیز نقل از امام صادق (ع) که ایشان بعد از هر نماز واجب خود چهار مرد و چهار زن را لعن میفرمود . از مردها اولی و دومی و سومی و معاویه و از زنها عایشه و حفصه و هنده و ام الحکم خواهر معاویه . (فروع کافی 342.3)
 

خب قانع شدن بعضیا؟  تو مطلب بعدیم فرازهایی از دعای صنمی قریشی رو مینویسم که حضرت امیر المومنین علی علیه السلام در قنوت نماز می خواندند . اونم خیلی جالب و خوندنیه ..

خب اگه موافقی تو هم بگو .. لعن علی عدوک یا علی، اولی و دومی و سومی ...